Katalog firm

Adwokat Nawocki

Adwokat to taka osoba, która doskonale zna się na wszystkich przepisach prawnych. Zawsze warto mieć przy sobie numer do takiej osoby, która pomoże nam w razie jakichkolwiek problemów z prawem. Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią, jeżeli wpadliście w jakieś kłopoty. Na pewno pomogę Wam się z nich wydostać.

Sprawy spadkowe

Interesują Cię sprawy spadkowe i w związku z tym nieodzowny jest adwokat od spraw spadkowych? Nie zastanawia się, po prostu wybierz pomoc zapewnianą przez Kancelarią Adwokacką adw. Piotr Nawocki. Adwokat Piotr Nawocki to osoba, która interesuje się sprawami gospodarczymi, szczególnie odnosi się to do prawa spółek handlowych oraz sporządzania umów gospodarczych.
Jeżeli chodzi o aplikację adwokacką, w trakcie jej odbywania Piotr Nawocki brał udział w sprawach o naprawdę szerokim zakresie. Można powiedzieć, że to spowodowało, iż Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Nawocki nie ogranicza się do specjalizacji w jednym dziale prawa. Co do szczegółów, realizowane są sprawy dzielą się na te, które dotyczą prawa cywilnego, karnego i administracyjnego.
W razie zainteresowania ofertą nie pozostaje nic innego, jak dokładnie zapoznać się ze stroną kancelarii http://adwokat-piotrnawocki.pl/oferta/spadek/. Można na niej znaleźć wszystko to, co jest najistotniejsze. Zresztą, gdyby jednak cały czas były jakieś niejasne informacje, wystarczy skorzystanie z danych kontaktowych.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652