Katalog firm

Adwokat Nawocki

Adwokat to taka osoba, która doskonale zna się na wszystkich przepisach prawnych. Zawsze warto mieć przy sobie numer do takiej osoby, która pomoże nam w razie jakichkolwiek problemów z prawem. Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią, jeżeli wpadliście w jakieś kłopoty. Na pewno pomogę Wam się z nich wydostać.

Sprawy rozwodowe

Proces rozwodowy nie należy do łatwych i przyjemnych. Wiąże się z dopełnieniem wielu formalności oraz szeregiem konsekwencji prawnych. Nie zależnie od tego czy czy rozwód odbywa się bez orzekania o winie czy z takowym warto by adwokat sprawa rozwodowa Łódź zajął się Twoją sprawą rozwodową tak by była dla Ciebie jak najmniej kłopotliwa.
Pomoże przygotować pozew lub odpowiedź na niego czy też inne pisma procesowe. Sprawa rozwodowa wiąże się z podziałem majątku - bez obaw Twoje mienie będzie chronione w czasie trwania postępowania sądowego. Adwokat specjalizujący się w sprawach rozwodowych poprowadzi Twoją sprawę w sposób kompleksowy i profesjonalny. Będzie reprezentował Cię w toku postępowania sądowego w I i II instancji oraz w razie potrzeby sporządzi apelacje od wydanego przez Sąd wyroku.
Nie musisz się również martwić o kwestie związane z potomstwem - Adwokat udzieli Ci odpowiedniego wsparcia merytorycznego i postara się pomóc jak najlepiej. Możesz liczyć na dyskrecję oraz wyrozumiałość.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Czego możemy oczekiwać od adwokata, w sytuacji gdy zjawimy się u niego? Przede wszystkim najważniejszym założeniem naszej kancelarii prawnej Wodo i Partnerzy jest spojrzenie na każdą sprawę z odpowied...

Justyna Szondelmajer

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej naszej Kancelarii. Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze dla mieszkańców Łodzi i okolic. Kancelaria Prawna Wnuk & Szondelmajer obsługuje zarówno firmy, jak...