Katalog firm

Adwokat Nawocki

Adwokat to taka osoba, która doskonale zna się na wszystkich przepisach prawnych. Zawsze warto mieć przy sobie numer do takiej osoby, która pomoże nam w razie jakichkolwiek problemów z prawem. Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią, jeżeli wpadliście w jakieś kłopoty. Na pewno pomogę Wam się z nich wydostać.

Sprawy o alimenty

Szukacie osoby, która pomoże Wam zawalczyć o pieniądze należne Waszym dzieciom? Zapraszam do skorzystania z mojej kancelarii. Nazywam się Piotr Nawocki i już od wielu lat udzielam wsparcia wszystkim osobom, które mają jakieś problemy prawnicze. Bardzo chętnie zajmuje się również sprawami, które dotyczą Waszych dzieci.
Rozstanie Rodziców i przyznanie opieki nad dziećmi jednemu z nich nie zwalnia drugiej strony do utrzymywania pociech. Oboje Rodzice muszą zapewnić byt swoim dzieciom. Dlatego pomogę Wam zawalczyć o odpowiednie pieniądze na Wasze dzieci. Zapraszam na wizytę do mojej kancelarii, dzięki czemu będę mógł zapoznać się z Waszą sprawą. Współpracuje również z osobami, które chcą podwyższyć alimenty dla swoich dzieci.
Z usług mojej kancelarii mogą również skorzystać osoby, które płacą alimenty, jednak chcą obniżyć kwotę z najróżniejszych przyczyn. Przede wszystkim muszę dokładnie zapoznać się z Waszą sytuacją prawną oraz materialną, aby móc dobrze rozpracować Waszą sprawę. Więcej informacji na temat prowadzenia spraw o alimenty można znaleźć na stronie kancelarii http://adwokat-piotrnawocki.pl/oferta/alimenty/.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652