Katalog firm

Abaco

Abaco to firma księgowa, która od wielu lat świadczy swoim klientom profesjonalne usługi księgowe. Prowadzimy księgi rachunkowe, optymalizujemy podatki jak również reprezentujemy naszych klientów przez wszelkiego rodzaju urzędami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Księgowość

Usługa abacosc.pl oferuje swoim klientom usługi renomowanego biura rachunkowego w Łodzi. Firma posiada oficjalne zezwolenie ministra finansów na prowadzenie działalności księgowej. Sześcioletnie doświadczenie pracujących tam księgowych gwarantuje wysoką jakość obsługi i poprawne wykonanie zleconych prac.
W swojej ofercie biuro rachunkowe Łódź posiada prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych itp. Jednym słowem abacosc.pl oferuje swoim klientom prowadzenie wszelkich ksiąg rachunkowych, które muszą znajdować się w dobrze zarządzanej firmie. Oprócz tego firma podejmuje się dokonywania rozliczeń podatkowych PIT uwzględniając przy tym dochody pochodzące z zagranicznych przedsiębiorstw i inwestycji. Księgowi z abacosc.pl zgadzają się też na reprezentowanie swoich klientów przed instytucjami państwowymi.
Takie reprezentanctwo daje pewność poprawnego załatwienia wszelkich formalności, oraz chroni przed nieprzyjemnościami, które spotykają samotnego petenta w polskich urzędach.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Ergo Hestia

Oferta lubelskiego oddziału Ergo Hestia przeznaczona jest dla wszystkich osób, pragnących skutecznie i niedrogo zadbać o ubezpieczenie swoich dóbr materialnych i niematerialnych. Proponujemy korzystne...

Maxima Fides

Chcesz zmienić dotychczasową firmę ubezpieczeniową na inną? Wiedz jedno, biuro brokerów ubezpieczeniowych Maxima Fides to w tej oraz wielu innych sytuacjach opcja, jaką warto rozważyć a co za tym idzi...